Харків бере участь у форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм»
25 листопада 2021 15:47 Місто
Харків бере участь у форумі «Велике будівництво: Авіація. Туризм» Форум «Велике будівництво: Авіація. Туризм» проходить сьогодні, 25 листопада, у Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ).

У заході беруть участь Президент України Володимир Зеленський, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, представники Офісу Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів, посли іноземних держав, представники обласних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, представники національного та міжнародного бізнесу, лідери думок у сфері авіації та туризму.

Харків був представлений на панельній дискусії «Майбутнє туризму в Україні: відкрите обговорення з міжнародними партнерами». Представники Харківської міської ради зробили презентацію міста Харкова, розповіли про стан туристичної інфраструктури та обговорили перспективні проєкти.

У рамках форуму передбачено ще п'ять панелей: мегапроєкти української авіації; авіаційна інфраструктура; мала та велика авіація; авіаподорожі: внутрішній та зовнішній туризм; розвиток туристичного потенціалу та туристичного продукту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини