Харків’ян запрошують долучитися до міжнародної акції «16 днів проти насильства»
22 листопада 2021 16:49 Суспільство
Харків’ян запрошують долучитися до міжнародної акції «16 днів проти насильства» Харків’ян та гостей міста запрошують взяти участь у міжнародній кампанії «16 днів проти насильства», яка триватиме з 25 листопада по 10 грудня.

Як повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту, у день старту кампанії у місті заплановано проведення символічного інформаційно-просвітницького заходу. 

В рамках акції всі охочі зможуть написати на спеціальному банері «Маніфест» слогани, меседжі або заклики, що відображають ставлення громади Харкова до проблеми домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Серед учасників, які розмістять в соціальних мережах фото на фоні банера, згодом будуть розіграні подарунки від UNFPA (Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні). Зміст «Маніфесту» буде оцифровано і поширено у вигляді постерів серед 30 міст-учасників проєкту «Міста та громади вільні від домашнього насильства». 

Крім того, учасники заходу матимуть змогу більш детально дізнатися про важливі дати всесвітньої акції «16 днів проти насильства», а також зробити фото з табличкою «Харків, вільний від домашнього насильства» на фоні помаранчевих долоньок (помаранчевий – колір боротьби із насильством по відношенню до жінок). 

Час та місце проведення заходу: з 11:00 до 13:00, пр. Науки, 17-а (перед будівлею Адміністрації Шевченківського району). 

Організатори заходу - Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту та Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA).

Довідка. Фонд ООН у галузі народонаселення в Україні (UNFPA) - провідна агенція ООН, яка працює у сфері гендерної рівності, репродуктивного здоров’я та розбудови потенціалу молоді. Харків є одним із 30 міст України, відібраних для участі в проєкті фонду «Міста і громади, вільні від домашнього насильства». У межах співпраці UNFPA надає підтримку для розбудови муніципальної системи запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини