Майже 17 тисяч харків'ян отримали грошову допомогу
18 листопада 2021 16:44 Місто
Майже 17 тисяч харків'ян отримали грошову допомогу 16,7 тис. жителів Харкова окремих пільгових категорій отримали одноразову адресну грошову допомогу.

Про це повідомляється в Інформації про основні показники економічного та соціального розвитку Харкова за 9 місяців 2021 року.

Загалом була виплачена грошова допомога на суму майже 77,6 млн грн. Крім того, близько 462,7 тис. громадян отримали місцеві пільги на житлово-комунальні послуги, послуги зв'язку, пільговий проїзд у міському наземному пасажирському електротранспорті та метрополітені тощо на суму 331,8 млн грн.

За 9 місяців 2021 року за Міською цільовою програмою будівництва (придбання) доступного житла на фінансування 85 договорів було спрямовано 64,5 млн грн на будівництво 100 квартир.

У липні 2021 року була затверджена Міська цільова програма здешевлення вартості іпотечних кредитів для багатодітних сімей, яка передбачає надання за рахунок коштів бюджету громади державної підтримки шляхом часткової компенсації відсотків за іпотечними кредитами, отриманими позичальниками у банках, на будівництво (придбання) житла.

Особлива увага у звітному періоді приділялася боротьбі з COVID-19. На подолання вірусної інфекції було спрямовано 32 млн грн, у тому числі на закупівлю засобів індивідуального захисту, придбання апаратів штучної вентиляції легенів, стерилізаторів, проведення капітальних ремонтів тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини