Будинок, який постраждав у пожежі на вулиці Культури, відремонтують за рахунок бюджету міста
16 листопада 2021 14:57 Надзвичайні події
Будинок, який постраждав у пожежі на вулиці Культури, відремонтують за рахунок бюджету міста На ремонт під'їздів та квартир, які постраждали під час пожежі на вул. Культури, 10, будуть виділені кошти з бюджету міста Харкова.

Про це сьогодні, 16 листопада, у пресцентрі Харківської міської ради повідомив перший заступник міського голови Олександр Новак.

Він нагадав, що повідомлення про загоряння на даху будинку надійшло о 00:38. Вже за шість хвилин на місце події прибули пожежні. За кілька годин вони локалізували пожежу у четвертому та п'ятому під'їздах, решта під'їздів не була охоплена вогнем, і дах там не постраждав. За словами Олександра Новака, п'ятипід'їзний будинок був збудований у 1935 році, і він мав дерев'яні перекриття, що й посприяло поширенню вогню. Загиблих та постраждалих внаслідок пожежі немає.

«Загалом постраждало 30 квартир, які розташовані у четвертому та п'ятому під'їздах. За дорученням Ігоря Терехова був сформований міський штаб, який зайнявся наданням допомоги мешканцям постраждалих квартир. Люди були розміщені у теплому приміщенні, їх забезпечили харчуванням. Найбільше постраждали квартири на 4-5 поверхах, але під час гасіння пожежі вода залила квартири до першого поверху. Розмір збитків наразі встановлюється, проводиться обхід постраждалих квартир. Крім того, Ігор Терехов також доручив у найкоротші терміни відновити покрівлю. Ми плануємо виділити кошти на усі відновлювальні роботи», - зазначив Олександр Новак.

Зараз, за його словами, у 1-3 під'їздах відновлене електропостачання, теплопостачання, та є холодна вода. У 4-5 під'їздах ці послуги планується поновити, коли буде встановлена тимчасова покрівля. Також зараз проводяться роботи з відновлення газопостачання.

Як повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан, у квартирах, які постраждали від пожежі та під час її гасіння, проживає близько 70 осіб. Більшість із них знайшли тимчасовий притулок у родичів чи знайомих, а десять осіб були тимчасово розміщені у соціальному готелі.

«Вони там житимуть, скільки необхідно. Гроші на їх утримання будуть виділені із бюджету міста. Якщо потрібно, то надамо медичну чи психологічну допомогу», - розповіла віцемер.

Зазначимо, що причина пожежі у будинку на вул. Культури, 10 ще не встановлена.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини