Ігор Терехов привітав харківського борця з історичним «золотом»
15 листопада 2021 13:56 Місто
Ігор Терехов привітав харківського борця з історичним «золотом» Харківський міський голова Ігор Терехов привітав борця вільного стилю Мухаммеда Алієва, який став чемпіоном світу серед молоді.

«Цей рік для харківських спортсменів можна по праву назвати визначним! Спочатку своїми результатами нас порадували олімпійці та паралімпійці, а тепер свою майстерність продемонстрував харківський борець Мухаммед Алієв, котрий виграв для збірної України перше «золото» за всю історію чемпіонатів світу з вільної боротьби U-23. Впевнений, що з такою самовіддачею, такою волею до перемоги в кожному поєдинку наш борець ще не раз порадує харківських та українських уболівальників медалями найвищої проби.

Дякую Мухаммеду за яскравий виступ та неймовірні емоції! Дякую за приклад, який подаєте нашим хлопцям та дівчатам! Дякую за те, що прославляєте Харків! Нових викликів та нових перемог!» - говориться у привітанні Ігоря Терехова.

Зазначимо, що Чемпіонат світу з вільної боротьби U-23 пройшов у Сербії. У фіналі вагової категорії до 86 кг харків'янин Мухаммед Алієв переміг іранця Саджада Голамі з рахунком 11:4. Чемпіонат із вільної боротьби U-23 проводиться з 2017 року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини