На ім'я Ігоря Терехова надходять вітання з обранням на посаду мера
05 листопада 2021 13:42 Місто
На ім'я Ігоря Терехова надходять вітання з обранням на посаду мера Секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова вітають із перемогою на виборах Харківського міського голови.

На ім'я Ігоря Терехова надійшли численні вітання від провідних підприємств, установ, інститутів та організацій міста.

Зокрема, із побажаннями подальших успіхів у розвитку Харкова вітання надіслав генеральний директор ДНВП «Об'єднання Комунар» Анатолій Єрьоменко.

«Бути очільником такого потужного мегаполіса, як Харків, - це почесно, а ще більше - відповідально. Адже харків'янам належить одна із головних ролей в становленні нашої держави. Тож ми бажаємо Вам великих успіхів у всіх справах, втілення в життя нових сміливих творчих задумів і проєктів, спрямованих на подальшу розбудову нашого міста як найбільшого в Україні інтелектуального і промислового центру, постійного джерела ініціативи», - сказано у привітанні.

Також привітання надійшли від начальника Управління патрульної поліції в Харківській облаcті Департаменту патрульної поліції Альони Стрижак, в якому, зокрема говориться: «Переконані, що Ваші професійні якості, досвід роботи, енергія і цілеспрямованість будуть завжди стояти на варті інтересів харків'ян. Нехай ніколи не вичерпується Ваша відкритість, порядність, прагнення прийти на допомогу усім, хто її потребує».

Свої привітання також надіслали колективи Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди, Національного наукового центру «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини»,  Національного наукового центру «Інститут метрології».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини