Тетяна Чечетова-Терашвілі: Ми створили всі умови для безпечного голосування в умовах пандемії
31 жовтня 2021 17:46 Місто
Тетяна Чечетова-Терашвілі: Ми створили всі умови для безпечного голосування в умовах пандемії Міська влада Харкова створила необхідні умови для безпечного проведення позачергових виборів Харківського міського голови в умовах пандемії COVID-19.

Про це сьогодні, 31 жовтня, у пресцентрі «Вибори Харківського міського голови 2021» заявила заступник міського голови - керуючий справами виконавчого комітету Харківської міської ради Тетяна Чечетова-Терашвілі. 

Вона повідомила, що з резервного фонду бюджету територіальної громади для придбання міською та районними територіальними виборчими комісіями засобів індивідуального захисту, безконтактних термометрів, антисептичних та дезінфекційних засобів було виділено 3 млн 721 тис. 796 грн. 

«На всіх виборчих дільницях нанесено розмітку для збереження соціальної дистанції, встановлено контейнери для збору та утилізації засобів індивідуального захисту, організовано вологе прибирання та обробку контактних поверхонь», - повідомила віцемер. 

Зазначимо, що вибори Харківського міського голови проходять у дев’яти виборчих округах, де створено 605 виборчих дільниць (550 – звичайних, 55 – спеціальних). 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини