Ігор Терехов: Ситуація з пандемією непроста, але повністю контрольована
29 жовтня 2021 08:49 Медицина
Ігор Терехов: Ситуація з пандемією непроста, але повністю контрольована Ситуація, пов'язана з організацією боротьби проти пандемії коронавірусу в місті Харкові, непроста, але повністю контрольована.

Про це 28 жовтня у політичному ток-шоу «Право на владу» на телеканалі «1+1» заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Так, є складні моменти, але загалом ситуація під контролем. Міська влада робить все можливе, щоб наші медичні працівники та ковідні лікувальні заклади були забезпечені всім необхідним. Щотижня виділяємо гроші для боротьби з коронавірусом, фінансуємо всі заявки від медиків. Ми встановлюємо кисневі станції, збільшили кількість ліжко-місць для хворих на ковід, закупили кисневі концентратори, апарати ШВЛ та медикаменти. І я дуже вдячний нашим лікарям, середньому та молодшому медперсоналу, які не покладаючи рук рятують життя людей», - зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міськради повідомив, що у місті Харкові створені всі умови для вакцинації населення. Він нагадав, що на сьогодні організовано 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, створені пункти вакцинації у торговельно-розважальних центрах, в аптеках та на ринках. В наявності є різні вакцини - «Pfizer», «AstraZeneca», «CoronaVac».

«Харків'яни поступово вакцинуються. На сьогодні ми вакцинуємо близько 8 тисяч людей на добу. Загалом вакциновано близько 490 тисяч осіб. Хоча в суспільстві, звичайно ж, є різні думки щодо цього, у тому числі й категоричне неприйняття щеплень. Тому основне завдання влади, медиків, ЗМІ - змінити ментальність людей та пояснити, що вакцинуватися необхідно, оскільки це єдиний спосіб подолати пандемію, але найголовніше - зберегти своє здоров'я та своє життя», - наголосив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини