Майбутні дипломати з Харкова відвідали Міністерство закордонних справ
20 жовтня 2021 15:41 Міжнародне співробітництво
Майбутні дипломати з Харкова відвідали Міністерство закордонних справ Виїзне заняття слухачів третього сезону «Школи молодого дипломата» відбулося 18-19 жовтня у Києві.

Як повідомили у Департаменті міжнародного співробітництва, заняття провели на базі Міністерства закордонних справ України, Державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв» та Дипломатичної академії України імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України.

В рамках занять слухачі зустрілися з Міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою, який дав позитивну оцінку ініціативі створення та функціонування у Харкові «Школи молодого дипломата» та підтвердив зацікавленість міністерства сприяти її подальшій діяльності.

Крім того, майбутні дипломати мали можливість зустрітися з керівниками структурних підрозділів МЗС України, зокрема, з директорами Департаменту державного протоколу, Політичного директорату та Дипломатичної академії МЗС, радником МЗС Олегом Ніколенком, главами дипломатичних представництв, керівниками клубу «Ambassadors Spouses Club», проєкту «OUTLOOK» та ін. У виїзному засіданні також взяли участь співробітники Департаменту міжнародного співробітництва Харківської міської ради.

Нагадаємо, що проєкт «Школа молодого дипломата» реалізується Департаментом міжнародного співробітництва у взаємодії з Молодіжною радою при Харківському міському голові з 2017 року.  Ідея проєкту полягає у розширенні знань та формуванні навичок міжнародної роботи серед представників молоді Харкова на основі практичного досвіду здійснення міськрадою міжнародної діяльності, підготовці кадрів для роботи у виконавчих органах місцевого самоврядування у сфері міжнародних зв’язків. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини