У міськраді обговорили прозорість діяльності органів місцевого самоврядування
20 жовтня 2021 15:28 Місто
У міськраді обговорили прозорість діяльності органів місцевого самоврядування Круглий стіл «Відкритість і прозорість діяльності органів місцевого самоврядування» відбувся сьогодні, 20 жовтня, в Харківській міській раді.

У заході взяли участь представники виконавчих органів міської ради, навчально-наукових установ, громадських організацій та міської територіальної громади.

Учасники круглого столу розглянули нормативні основи забезпечення участі громадян у вирішенні питань місцевого значення, в тому числі з урахуванням аналізу законопроєкту «Про публічні консультації», обговорили можливість доступу громадян до реєстрів актів міськради, її виконавчих органів та посадових осіб, а також опублікування в системі «Prozorrо» тендерної документації та інші інструменти для забезпечення відкритості в роботі міськради.

Перший заступник Харківського міського голови Олександр Новак зазначив, що обговорення таких тем у форматі дискусії стало ще одним кроком до забезпечення відкритості та прозорості діяльності органів місцевого самоврядування. Він нагадав, що така робота ведеться за дорученням секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини