У Київському районі закінчили підготовку внутрішньобудинкових систем до роботи взимку
20 жовтня 2021 16:08 ЖКГ
У Київському районі закінчили підготовку внутрішньобудинкових систем до роботи взимку Бригади КП «Харківводоканал» виконали план з ремонту внутрішньобудинкових систем водопостачання та водовідведення у Київському районі.

Як повідомив начальник ділянки Київського району управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Віктор Маслов, з початку року в районі відновили близько 1,6 км внутрішньобудинкових комунікацій. Так, було капітально відремонтовано понад 1,1 км мереж водопостачання, 452 м мереж водовідведення та 16 м систем зливової каналізації.

За словами начальника дільниці, значні заміни на мережах водовідведення були виконані в будинках по вул. Астрономічній, 27 (42 м), по вул. Метробудівників, 25 (більше 30 м), по вул. Дружби Народів, 233 (36 м). Внутрішньобудинкові мережі холодного водопостачання відновили в багатоквартирних будинках по вул. Академіка Проскури, 3 (150 м), по вул. Астрономічній, 44-в (70 м). Також великі обсяги робіт на внутрішньобудинкових мережах були виконані в декількох будинках по вулицях Шишківській та Старошишківській. Крім ремонтних робіт, бригади встановили на системах нову сучасну запірну арматуру. Начальник дільниці підкреслив, що завдяки заміні внутрішньобудинкових систем якість води в кранах харків'ян значно покращиться.

Також він зазначив, що ремонтні та ревізійні роботи на внутрішньобудинкових системах водопостачання і водовідведення ведуться згідно з графіком. Цього року проведено технічне обслуговування у всіх будинках, які знаходяться в зоні відповідальності дільниці. Аварійно-відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових мережах ведуться цілий рік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини