У Харкові пройде міжнародний інвестиційний форум
04 жовтня 2021 14:38 Економіка
У Харкові пройде міжнародний інвестиційний форум Міжнародна конференція «Харків: розвиток та інвестиції» відбудеться 6 жовтня в готелі «Kharkiv Palace».

Мета заходу - створити платформу співпраці державних і місцевих органів влади з міжнародними партнерами і представниками бізнесу для реалізації спільних проєктів щодо поліпшення інфраструктури міст і успішного розвитку України.

Планується, що в конференції візьмуть участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, голова представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон, голова ради директорів компанії «Volex plc» Натаніель Ротшильд, Надзвичайний і Повноважний посол Швейцарії в Україні Клод Вільд, голова ради директорів «Stadler Rail Group» Петер Шпулер, президент групи «DCH» Олександр Ярославський, представники профільних українських міністерств, крупні українські бізнесмени, іноземні інвестори та ін.

Учасники конференції обговорять різні економічні теми, пов'язані з особливостями роботи економіки після пандемії, інвесторським досвідом в Україні, можливостями локалізації виробництва, розвитком муніципальної інфраструктури, джерелами фінансування тощо.

З програмою конференції «Харків: розвиток та інвестиції» можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини