Ігор Терехов привітав працівників бібліотек з професійним святом
04 жовтня 2021 15:07 Культура
Ігор Терехов привітав працівників бібліотек з професійним святом Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 4 жовтня, відвідав Спеціалізовану музично-театральну бібліотеку ім. К.С. Станіславського.

В рамках відвідин він ознайомився з роботою єдиної в Східному регіоні України спеціалізованої музично-театральної бібліотеки, а також привітав працівників бібліотечної сфери Шевченківського району із Всесвітнім днем ​​бібліотек і Міжнародним днем ​​музики.

«Я дуже хочу, щоб наші діти читали, любили книги, відвідували бібліотеки. Більшість з них сидять у своїх гаджетах і читають книги там, але ж паперові видання - це абсолютно інше сприйняття світу. Тому я дуже хочу, щоб діти повернулися в бібліотеки, були інтелектуально розвиненими людьми», - зазначив секретар міськради.

Для підвищення відвідуваності бібліотек серед школярів Ігор Терехов запропонував проводити в закладах екскурсії.

Зазначимо, сьогодні в місті Харкові функціонує понад 70 публічних бібліотек, які перетворюються в сучасні інформаційні та культурно-освітні центри. Так, на базі бібліотек проводяться курси підвищення цифрової грамотності, заняття з вивчення іноземних мов, концерти, літературно-фольклорні свята, квести, виставки, фестивалі, конкурси, зустрічі з письменниками та ін. Щорічно масові заходи в бібліотеках відвідує понад 70 тис. осіб. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини