Ігор Терехов зустрівся з послом Словенії
01 жовтня 2021 17:05 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов зустрівся з послом Словенії Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 1 жовтня, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Словенія в Україні Томажом Менціним.

Ігор Терехов зазначив, що Харків зі Словенією пов'язують давні стосунки, і міська влада зацікавлена ​​в їх розвитку.

«Словенія - дуже гарна і затишна країна. Я дуже радий, що у нас склалися такі добрі, взаємовигідні, побратимські відносини. Ми пишаємося тим, що у нас росте найстаріша в світі виноградна лоза, паросток якої ви нам подарували торік. Ми розвиваємо співпрацю в сфері містобудування, і свідченням тому є підписаний недавно меморандум. Ми дорожимо цими відносинами і відкриті до нових пропозицій», - підкреслив Ігор Терехов.

Своєю чергою Томаж Менцін зазначив, що Словенія націлена посилювати співпрацю з Харковом і додавати нові сфери для кооперації. Зокрема, в рамках зустрічі були обговорені перспективи співпраці в сфері переробки твердих побутових відходів, енергоефективності та впровадження в міську інфраструктуру розумних технологій.

«Технології зараз дуже швидко розвиваються. У нас є програмне забезпечення, за допомогою якого транспортну систему можна зробити більш мобільною. Наприклад, при будівництві метрополітену можуть використовуватися технології для зменшення шуму або поліпшення прохідності пасажирів з самокатами, велосипедами і мобільним електротранспортом», - розповів посол.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини