У Московському районі закінчують реконструкцію тепломереж
16 вересня 2021 12:42 ЖКГ
У Московському районі закінчують реконструкцію тепломереж Бригади КП «Харківські теплові мережі» з початку року замінили 2,8 км магістрального трубопроводу в Московському районі.

Як повідомили на підприємстві, зараз роботи виконуються на останній ділянці по пр. Тракторобудівників. Там з використанням сталевих попередньо ізольованих труб заплановано замінити 215 метрів мереж діаметром 800 мм. Реконструкція проводиться в рамках проєкту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України» за спільні кошти «ХТМ» і Міжнародного банку реконструкції і розвитку.

«Старий трубопровід від тривалої експлуатації був у передаварійному стані і діаметром менше - 700 мм. Його заміна забезпечить економічну ефективність і надійність теплопостачання споживачів району, дозволить знизити втрати теплової енергії та продовжить термін експлуатації магістралі», - розповіли на підприємстві.

Також там повідомили, що в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону в Московському районі замінили близько 3 км внутрішньоквартальних мереж, таким чином, повністю виконавши план на поточний рік.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини