«Харківводоканал» готує насосні станції до роботи в осінньо-зимовий період
09 вересня 2021 17:22 ЖКГ
«Харківводоканал» готує насосні станції до роботи в осінньо-зимовий період На всіх каналізаційних насосних станціях Комплексу з перекачування та очищення стічних вод КП «Харківводоканал» проводяться планово-попереджувальні ремонтні роботи для забезпечення безперебійного функціонування систем водовідведення в осінньо-зимовий період.

Про це сьогодні, 9 вересня, повідомив заступник директора комплексу Тимур Горбунов.

«Зараз роботи проводяться на каналізаційній насосній станції №2-А. Вона приймає стоки з Холодногірського і Новобаварського районів та селища Солоницівка. Це одна з найбільших каналізаційних станцій Харкова. Там проводиться ремонт запірно-регулювальної арматури, профілактика електротехнічного обладнання та перевірка вимірювальних приладів. Також був встановлений енергозберігаючий тепловий насос, який дозволяє опалювати даний об'єкт без залучення інших джерел енергії», - повідомив Тимур Горбунов.

За його словами, на цьому об'єкті вже модернізували систему підведення водопостачання, утеплена будівля і замінені вікна.

«Модернізація на насосних станціях водовідведення проводиться з 2004 року. Три перших енергозберігаючих насоси встановили якраз на цій станції. А згодом, після того як оцінили економічну вигоду, високі споживчі якості і безпеку роботи, замінили обладнання на всіх каналізаційних станціях міста, встановили сучасне управління насосними агрегатами. Зараз на всіх каналізаційних насосних станціях міста ведеться планова ревізія і ремонтні роботи», - повідомив Тимур Горбунов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини