У Харкові модернізують клінічну лікарню №13
08 вересня 2021 16:33 Медицина
У Харкові модернізують клінічну лікарню №13 У Міській клінічній лікарні №13 виконали капітальний ремонт холу і вхідної групи поліклініки.

Також цього року у поліклініці відремонтували кабінети лікарів-фахівців, замінили меблі, побудували новий сучасний пандус.

З виконаними роботами сьогодні, 8 вересня, ознайомився секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. У ході відвідування він провів зустріч із співробітниками медустанови, на якій обговорили питання підготовки міських лікарень до можливого зростання захворюваності на COVID-19.

Ігор Терехов зазначив, що у разі потреби місто виділить з резервного фонду кошти, необхідні для боротьби з коронавірусом.

«13-та лікарня є профільною з лікування пацієнтів з коронавірусом. Тому сьогодні ми обговорили, що потрібно зробити для того, щоб місто гідно відповіло на виклик нової хвилі COVID-19. Якими медикаментами ми повинні бути забезпечені, яке обладнання придбати», - розповів після зустрічі Ігор Терехов.

Зазначимо, що з квітня 2020 року в лікарні №13 медичну допомогу отримали понад 3 тис. хворих на коронавірус. За рахунок коштів міського бюджету медустанову оснащено апаратами ШВЛ, кисневими концентраторами, дизель-генераторами та іншим обладнанням, необхідним для лікування хворих на COVID-19. Також для лікарні незабаром придбають кисневу станцію, підготовчі роботи з установки якої вже виконуються.

Довідка. Міська клінічна лікарня №13 - багатофункціональний медичний заклад, що надає медичну допомогу пацієнтам, які потребують неврологічне, терапевтичне, гастроентерологічне, пульмонологічне, хірургічне лікування. Стаціонар налічує 230 ліжко-місць, а в поліклініці ведеться прийом за 23 лікарськими спеціальностями.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини