Учасники Катинського мотопробігу відвідали Харків
06 вересня 2021 11:59 Міжнародне співробітництво
Учасники Катинського мотопробігу відвідали Харків Учасники ХХІ Міжнародного Катинського мотопробігу 5 вересня зробили зупинку у Харкові.

Як розповіли у Департаменті міжнародного співробітництва, цього року до пробігу долучилося 45 мотоциклістів, які поставили на меті подолати трасу довжиною 4 тис. км. Маршрут мотопробігу традиційно включає місця, пов'язані з Катинською трагедією. Зокрема, серед українських міст байкери запланували відвідати Одесу, Запоріжжя, Львів, Кам'янець-Подільський. 

У Харкові учасників мотопробігу зустріли представники міської ради спільно з мотоциклетним клубом «BMW Motorrad Club Ukraine». Також учасників привітав Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Пьотр Стаханчик. Після знайомства польські та харківські мотоциклісти взяли участь у Святій Месі на Меморіалі жертв тоталітаризму.

Зазначимо, що організатором заходу є громадська організація «Міжнародний Катинський мотопробіг».  Її представники щороку відвідують місця національної пам'яті поляків, зокрема поховання польских патріотів, а також займаються збереженням національних традицій та популяризацією історії.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини