На площі Свободи пройшов парад-карнавал, присвячений Дню знань
01 вересня 2021 20:05 Місто
На площі Свободи пройшов парад-карнавал, присвячений Дню знань Парад-карнавал «Місто знань», присвячений початку нового навчального року, відбувся сьогодні, 1 вересня, в Харкові.

У ньому взяли участь близько 1,5 тис. школярів і студентів, понад 50 творчих колективів з усіх районів міста. В яскравих костюмах вони пройшлися площею Свободи і провели своєрідне змагання між навчальними закладами.

З початком нового навчального року учнів привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що з цього карнавалу в місті починається ще одна традиція - щороку всім разом масштабно святкувати День знань.

«Сьогодні почався новий етап життя для найменших - першокласників, яких ми за руку відвели до школи. Спочатку їм буде складно, але вони будуть дорослішати і все успішніше справлятися з усіма завданнями. А для першокурсників сьогодні почався новий етап самостійного, дорослого життя. Ви свідомо обрали вищі навчальні заклади, і я вдячний, що ви вибрали саме харківські виші, бо вчитися у Харкові - це круто! Але найголовніше, що сьогодні ми разом з вами започаткували нову традицію для міста Харкова - проводити карнавали знань щороку 1 вересня! Упевнений, що вона буде успішною!» - підкреслив Ігор Терехов.

Після цього на площі пролунав символічний перший дзвоник, який дав старт новому навчальному року.

Також під час свята відбувся флешмоб «Харків - це круто!» і виступила група «KAZKA». Завершився карнавал феєрверком.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини