Харківським вчителям підвищать надбавки за престижність праці
27 серпня 2021 13:18 Освіта
Харківським вчителям підвищать надбавки за престижність праці З початку нового навчального року кожен педагогічний працівник отримуватиме надбавку за престижність праці на рівні не менше 15% від посадового окладу.

Про це сьогодні, 27 серпня, на міській педагогічній конференції в ККЗ «Україна» повідомив секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

Нагадаємо, на ці цілі в липні на сесії міськради було передбачено 47,2 млн грн.

Виступаючи перед учителями, Ігор Терехов також порушив деякі проблеми, які педагогам необхідно вирішити в наступному навчальному році.

«Минулий рік був непростим. Ми пройшли випробування пандемією, що наклало великий відбиток на освітній процес. І школярам, ​​і вчителям довелося освоювати тонкощі дистанційного навчання, коригувати навчальні плани. Ми і зараз повинні бути готові до подібних викликів, і міська влада робить все можливе для цього», - зазначив Ігор Терехов.

Також секретар міськради попросив вчителів докласти ще більше зусиль, щоб прибрати дітей з вулиці, де вони піддаються негативному впливу.

«Необхідно зробити так, щоб у більшості своїй діти не піддавалися шкідливому впливу навколишнього середовища. Найголовніша загроза, яку я маю на увазі, - це наркоманія. Дітей потрібно захопити так, щоб вони ходили до секцій і гуртків, займалися спортом, саморозвитком. Адже ми хочемо, щоб наші діти було інтелектуально і фізично розвиненими, щоб вони продовжували наші справи, щоб робили місто кращим і гарнішим. Щоб їм було де займатися, ми будуватимемо урбан-парки, льодову арену та інші об'єкти. У нас є план дій, як прибрати наркоманію з наших вулиць, і ми будемо його дотримуватися. Але для цього потрібні спільні зусилля», - підкреслив Ігор Терехов.

Зазначимо, в ході конференції кращі вчителі міста отримали почесні нагороди Харківської міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини