Харків буде розвивати співробітництво з Узбекистаном
16 серпня 2021 17:16 Міжнародне співробітництво
Харків буде розвивати співробітництво з Узбекистаном Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 16 серпня, провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

У рамках зустрічі Ігор Терехов зазначив, що Харків - це потужний мегаполіс, який постійно розвивається і відкритий для співпраці з Республікою Узбекистан за різними напрямами: освіта, культура, економіка, торгівля, туризм та ін.

«Незважаючи на дуже тепле ставлення харків'ян до народу і культури Узбекистану, у нас до сих пір немає побратимських відносин, і це треба виправляти. Сьогодні я запропонував послу сконцентруватися на роботі промислових підприємств, і ми домовилися, що для побратимства він запропонує міста з потужною машино- або приладобудівною інфраструктурою», - розповів після зустрічі секретар міськради.

Своєю чергою Алішер Курманов зазначив, що, крім промислової кооперації, перспективними напрямами роботи також є сфера освіти і туризм. Зокрема, він зазначив, що Харків славиться вищими навчальними закладами, серед випускників яких багато громадян Республіки Узбекистан та інших держав. Тому посол звернувся з пропозицією провести в місті міжнародний саміт випускників харківських вишів. За його словами, такий захід матиме позитивний вплив на розвиток туризму у місті.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини