У Харкові учасники «Університету третього віку» готуються до чемпіонату зі скандинавської ходьби
16 серпня 2021 14:06 Суспільство
У Харкові учасники «Університету третього віку» готуються до чемпіонату зі скандинавської ходьби Команда «Університету третього віку» територіального центру надання соціальних послуг Московського району представить Харків на Всеукраїнському чемпіонаті зі скандинавської ходьби, який відбудеться 20-22 серпня у Дніпрі.

Як розповіла тренер команди Ольга Сокольська, скандинавська ходьба - найпоширеніший вид спорту серед людей похилого віку, який допомагає уповільнити процеси старіння та тримати організм у тонусі. У терцентрі секція з’явилася минулої осені, і на сьогодні її регулярно відвідують більше десяти осіб. Тренування проходять двічі на тиждень. На всеукраїнських змаганнях Харків представлять п’ять учасниць, найстаршій з яких – 76 років. 

За словами заступника міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан, міська влада переймається питанням залучення старшого покоління до сучасного суспільного життя і намагається створювати гідні умови для його самореалізації.

«Помірні спортивні навантаження, спілкування з природою та один з одним – те, що продовжує життя. Це все є частиною наших терцентрів, головний постулат роботи яких полягає в наступному: тільки активне довголіття робить людей щасливими. Я бажаю нашій команді успіхів на чемпіонаті. Всі вони забезпечені єдиною зручною спортивною формою, наполегливо тренуються. Вважаю, наша команда покаже гідний результат», - зазначила віцемер. 

Також вона підкреслила, що у Харкові створено необхідні умови для активного проведення часу людей різного віку: є дитячі та спортивні майданчики, велодоріжки, різноманітні секції на базі навчальних закладів, територіальних центрів тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини