У Харкові продовжують модернізувати холи міських поліклінік
12 серпня 2021 17:39 Медицина
У Харкові продовжують модернізувати холи міських поліклінік Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 12 серпня, відвідав міську поліклініку №18.

У ході відвідування Ігор Терехов оглянув оновлений після капітального ремонту хол, а також поспілкувався з працівниками медустанови.

Він зазначив, що поліклінічні відділення затребувані серед харків'ян, і міська влада зацікавлена ​​в їх модернізації.

Зокрема, протягом 2019-2020 років в Центрі первинної медичної допомоги, який входить в структуру поліклініки, капітально відремонтували кілька кабінетів лікарів-терапевтів, а цього року виконали капітальний ремонт холу, а також придбали нове медичне обладнання: сучасний рентгенодіагностичний комплекс, розрахований на три робочих місця, апарат ультразвукової діагностики та ін.

Крім того, в поліклініці працюють над створенням системи ефективної комунікації з пацієнтами, які мають особливі потреби. Так, медустанова є учасником пілотного проєкту Департаменту цифрової трансформації і ТОВ «Технології для людей» з використання на лікарських прийомах мобільного додатку для комунікації з пацієнтами з порушеннями слуху.

У ході зустрічі Ігор Терехов подякував співробітникам поліклініки за уважне ставлення до пацієнтів, а також повідомив, що обсяги надання послуг в поліклінічних відділеннях міста будуть збільшувати.

Нагадаємо, що цього року в місті заплановано модернізувати реєстратури і холи в 11 поліклініках: в медустановах приведуть до ладу вхідні групи, відремонтують холи і гардеробні.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини