У Харкові відсвяткували День будівельника
05 серпня 2021 16:39 Місто
У Харкові відсвяткували День будівельника Урочистий захід з нагоди Дня будівельника пройшов сьогодні, 5 серпня, в Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М. В. Лисенка.

Представників будівельної галузі, працівників різних будівельних компаній міста з професійним святом привітав секретар Харківської міськради Ігор Терехов.

«Для мене це особливий день, адже я сам за освітою будівельник і добре розумію, що таке будівництво, наскільки це важка повсякденна праця. Не втомлююся повторювати, що Харків - це місто будівельників! В жодному з регіонів країни не будується така кількість потрібних і важливих об'єктів. І за це я хочу сказати вам велике спасибі! Житлові мікрорайони, парк імені Горького, сад Шевченка, стадіон «Металіст», храми, площі, центри адміністративних послуг, фонтани, нові дороги - все це побудовано вашими руками для жителів міста Харкова. Зовсім скоро, в День міста, ми відкриємо ще один унікальний об'єкт - зоопарк, рівного якому немає в Україні. Упевнений, що в подальшому буде побудовано ще багато важливих і цікавих для нашого міста об'єктів, адже Харків не стоїть на місці, а розвивається щодня!» - підкреслив Ігор Терехов.

Кращим працівникам харківських будівельних компаній секретар міської ради вручив почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини