На вулиці Гарібальді перекладають мережі водопостачання
05 серпня 2021 16:26 ЖКГ
На вулиці Гарібальді перекладають мережі водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» проводять заміну зношеної ділянки трубопроводу по вул. Гарібальді, 7-а в Московському районі.

Про це сьогодні, 5 серпня, повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада. За його словами, бригади виконують планову заміну 25 метрів технічно зношеної ділянки трубопроводу діаметром 225 мм. На даний момент виконані всі підготовчі процеси, зокрема монтаж і пайка поліетиленової труби.

«Після завершення ремонтних робіт на мережах також запланована заміна запірної арматури. Це мінімізує аварійні ситуації та поліпшить якість води в будинках жителів району. Перекладку проводимо без відключення водопостачання. Подача води буде припинена тільки на короткий період під час підключення до мереж», - зазначив Микола Завада.

Також він повідомив, що ремонті роботи по ділянці триватимуть до 9 серпня, а після їх завершення на місці розриття проведуть повний благоустрій території.

Зазначимо, що з початку року бригади КП «Харківводоканал» у Московському районі замінили понад 1,8 км технічно зношених мереж холодного водопостачання. Всього до кінця року в Харкові заплановано перекласти понад 24 км водопровідних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини