У Харківській міській раді вручили грамоти кращим будівельникам
05 серпня 2021 15:22 Місто
У Харківській міській раді вручили грамоти кращим будівельникам Урочистий прийом, присвячений Дню будівельника, пройшов сьогодні, 5 серпня, в мерії.

Представників галузі з прийдешнім професійним святом привітав секретар Харківської міськради Ігор Терехов. Він подякував будівельникам за роботу і наголосив на їхній ролі в розвитку міської інфраструктури.

«Для мене це свято особливо дороге, бо я сам закінчував Харківський інженерно-будівельний інститут, починав працювати на будівництві. Багатьох з вас я знаю особисто, у багатьох з вас вчився, переймав досвід. Для мене професія будівельника - найбільш творча, адже на твоїх очах, починаючи з фундаменту, народжується та чи інша споруда. Можна багато перераховувати з того, що ви зробили і робите в Харкові! Наше місто знаходиться в постійному ритмі розвитку, і його задаєте саме ви, будівельники! Тому найголовніше, щоб у вас завжди було дуже багато роботи!» - зазначив Ігор Терехов.

Кращим працівникам будівельної галузі міста Харкова секретар міської ради вручив почесні грамоти виконкому міськради та Подяки міського голови.

Довідка. День будівельника - професійне свято, засноване в 1993 році Указом Президента України. Відзначається щорічно у другу неділю серпня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини