«Теплові мережі» реконструюють тепломагістраль в Індустріальному районі
04 серпня 2021 15:16 ЖКГ
«Теплові мережі» реконструюють тепломагістраль в Індустріальному районі КП «Харківські теплові мережі» проводить заміну понад 2 км магістрального трубопроводу в Індустріальному районі.

Як повідомили на підприємстві, роботи ведуться на тепломагістралі №32, яка проходить від пр. Індустріального до вул. Косарєва, транспортує теплоносій від ТЕЦ-4 і забезпечує теплом близько 40% споживачів району. А це 236 житлових будинків, 4 дитячих садки, 5 шкіл, поліклініка. Сьогодні в цьому районі ведеться будівництво нового мікрорайону, і багатоповерхівки також будуть підключені до цієї магістралі.

За даними підприємства, цей трубопровід був побудований в 1950-х роках, і вже вичерпав свій ресурс. Так, металеві конструкції нерухомих опор повністю вкрилися корозією, а за останні три роки було виявлено близько 40 дефектів. На сьогоднішній день знос трубопроводу становить більше 85%.

«Труби проходять по зеленій зоні Олександрівського скверу, де розташовані дитячі майданчики, фонтан, клумби та пішохідні доріжки. Коли на трубопроводі проводилися ремонтні роботи, це приносило жителям району багато незручностей. Тому прийняли рішення про повну заміну магістралі», - розповіли на КП «ХТМ».

Так, на ділянці від пр. Індустріального до вул. Косарєва вже замінили нерухомі опори і арматуру, а також відновили теплові камери. В даний час тепловики виконують реконструкцію 2,2 км тепломагістралі з використанням сучасних і довговічних труб у пінополіуретановій ізоляції. Закінчення робіт заплановано на середину вересня.

Зазначимо, що цього року в Індустріальному районі планується замінити близько 2,6 км магістральних мереж, понад 1,2 км вже замінили. В цілому в рамках підготовки міста до нового опалювального сезону КП «ХТМ» вже переклало понад 11 км магістральних і майже 25 км внутрішньоквартальних трубопроводів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини