У Московському районі перекладають мережі водопостачання
28 липня 2021 16:47 ЖКГ
У Московському районі перекладають мережі водопостачання Бригади КП «Харківводоканал» у Московському районі з початку року замінили понад 1,6 км технічно зношених мереж холодного водопостачання.

Про це сьогодні, 28 липня, повідомив заступник директора з виробництва комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» Микола Завада.

«Зараз проводимо ремонтні роботи на вводі у багатоквартирний будинок по проспекту Академіка Павлова, 140-д. Виконуємо планову заміну 25 метрів технічно зношеної ділянки трубопроводу діаметром 110 мм. Сьогодні до вечора закінчимо процес заміни на мережах і негайно відновимо подачу води мешканцям. Повний благоустрій місця розриття виповнимо до кінця місяця», - зазначив Микола Завада.

Також він підкреслив, що в літній період всі ремонтні роботи, що вимагають відключення водопостачання, підприємство намагається заздалегідь планувати і проводити в прискорені терміни, щоб харків'яни якомога менше часу залишалися без води.

Нагадаємо, в 2021 році бригади КП «Харківводоканал» вже переклали 11,2 км трубопроводів. Всього до кінця року в Харкові заплановано перекласти більше 24 км водопровідних мереж.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини