Ігор Терехов побажав удачі курсантам Академії Нацгвардії на параді в Києві
23 липня 2021 14:36 Місто
Ігор Терехов побажав удачі курсантам Академії Нацгвардії на параді в Києві Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 23 липня, зустрівся з особовим складом парадного розрахунку Національної академії Національної гвардії України.

У рамках зустрічі Ігор Терехов спільно з начальником академії, генералом-лейтенантом Сергієм Соколовським поклали квіти до стели героїв-вихованців навчального закладу. Також секретар міськради ознайомився з навчально-тренувальним комплексом академії та поспілкувався з курсантами, які незабаром поїдуть до Києва для участі в параді до 30-річчя незалежності України.

«Вам належить виконати дуже почесну і відповідальну місію. Ми пишаємося тим, що ви будете брати участь у головному параді країни. Ви обрали дуже нелегку професію, але вкрай необхідну для підтримки цілісності України, для того, що наш Харків залишався мирним містом. Завжди дотримуйтесь девізу - «Мужність. Честь. Закон». Ми в вас віримо!» - звернувся він до курсантів.

Як зазначив начальник академії Сергій Соколовський, парадний розрахунок Національної академії Національної гвардії України регулярно бере участь в урочистостях до національних свят, і цього року на параді в столиці представить Харків гідно.

Нагадаємо, що в параді до 30-річчя незалежності України візьмуть участь 140 курсантів НАНГУ. Загалом цього року на святковому параді Харків представлятимуть понад 700 курсантів з п'яти вишів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини