У Харкові відкрили Олімпійський фонтан
15 липня 2021 09:42 Місто
У Харкові відкрили Олімпійський фонтан Олімпійський фонтан біля Харківського Палацу спорту відкрили 14 липня після капітального ремонту.

У відкритті взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що Харків - місто фонтанів, і ця локація стане його ще однією визначною пам'яткою.

«Це ще одна родзинка Харкова. 23 серпня, у День міста, з'явиться дуже багато таких родзинок: і оновлений зоопарк, і Парк казок. Ми робимо Харків найкрасивішим містом в Україні», - підкреслив він.

Нагадаємо, що Олімпійський фонтан - один із найстаріших в місті. Побудували його напередодні Олімпіади-80, у 1990-х закрили, і він знову почав працювати тільки в серпні 2011 року, після 20-річної перерви. У 2020 році почалася його реконструкція.

У ході робіт чашу фонтану облицювали гранітом, замінили форсунки, встановили декоративні елементи металевих чаш, нове насосне та фільтраційне обладнання, а також змонтували підсвічування і RGB-світильники, завдяки чому в темний час доби фонтан грає яскравими фарбами. Крім того, виконали роботи з благоустрою території: поклали навколо фонтану тротуарну плитку, встановили лавки та урни.

Зазначимо, що фонтан працює з 10:00 до 22:00.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини