У Київському районі відкрили сучасну зону відпочинку
13 липня 2021 20:13 ЖКГ
У Київському районі відкрили сучасну зону відпочинку Відкриття нової локації для відпочинку відбулося сьогодні, 13 липня, в Київському районі, на вул. Гвардійців Широнінців, 125.

Там з'явилися два дитячі майданчики з гумовим і піщаним покриттям, на яких встановили пісочницю, каруселі та гойдалки для дітей різного віку. Для активного відпочинку місцевих жителів обладнали стрітбольний майданчик, поля для занять футболом і волейболом, а також встановили гімнастичні тренажери. Крім того, локацію прикрасили фігурами паркових левів, встановили лавки та урни.

У відкритті зони відпочинку взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що міська влада змінює підходи в організації простору всередині дворів.

«Ми над цим працюємо системно. Наша філософія - створення по всьому місту нових локацій для відпочинку людей різного віку. Це і дитячі майданчики, і спортмайданчики, і затишні зони з комплексним озелененням. На цій локації ми обладнали ще й піщані поля для футболу і волейболу, які користуються популярністю серед харків'ян. Думаю, жителі району гідно оцінять цей проєкт», - зазначив Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини