У Харкові розвивають сферу надання соціальних послуг
05 липня 2021 16:06 Суспільство
У Харкові розвивають сферу надання соціальних послуг Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 5 липня, відвідав Територіальний центр надання соціальних послуг Московського району.

Під час візиту він ознайомився з роботою соціального готелю. Ігор Терехов нагадав, що цей соціальний готель був першим в Україні і на сьогодні залишається найкращим. Також секретар міськради провів зустріч з співробітниками терцентру, на якій порушувалося питання медичного обслуговування людей з інвалідністю. Ігор Терехов подякував соціальним працівникам за важку працю під час пандемії, коли для самотніх пенсіонерів та людей з інвалідністю вони залишалися єдиною сполучною ланкою із зовнішнім світом.

«Нашим соцпрацівникам доводиться обслуговувати людей, які прикуті до ліжка без можливості вийти на вулицю. Ви працюєте і в спеку, і в холод, і в дощ. Я вдячний вам за таку нелегку працю», - зазначив Ігор Терехов.

Як розповіла директор терцентру Тетяна Яценко, соцпрацівники надають допомогу вдома близько 1200 харків'янам. Крім того, близько 1300 жителів району відвідують відділення денного перебування - клуб хорового співу, секцію скандинавської ходьби та ін. Найближчим часом там відкриють гурток з виготовлення ляльок, а з вересня в «Університеті третього віку» відкриються нові курси з української мови та ораторського мистецтва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини