Харківські підприємці отримають допомогу з міського бюджету
30 червня 2021 16:25 Економіка
Харківські підприємці отримають допомогу з міського бюджету Харківським підприємцям, які не працювали під час локдауна, частково компенсують втрати з бюджету Харківської територіальної громади.

Про це на засіданні постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Харківської міської ради повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська.

Члени постійної комісії одноголосно затвердили внесення змін до Програми розвитку підприємництва. Ці зміни стосуються виплати одноразової матеріальної допомоги підприємцям.

«Застрахованим особам, сфера діяльності яких була обмежена або заборонена у зв'язку з локдауном, який був спрямований на протидію поширенню COVID-19, буде виплачена одноразова матеріальна допомога в розмірі 2 тис. грн», - повідомила Вікторія Китайгородська.

Вона також зазначила, що аналогічну допомогу в розмірі 8 тис. грн підприємці, які постраждали від карантинних заходів, отримали з державного бюджету.

«Тепер міська влада пропонує їм скористатися можливістю отримати допомогу з бюджету Харківської територіальної громади. В даному випадку мова йде про 26 тисяч застрахованих осіб: це і ФОПи, і наймані працівники. Таким чином, загальна сума допомоги представникам бізнесу складе 10 тис. грн», - підсумувала директор департаменту.

Вона також акцентувала увагу на тому, що далеко не всі міста України на сьогоднішній день можуть ухвалити таке рішення і виплатити допомогу бізнесу. Для бюджету міста загальна сума компенсації складе близько 52 млн грн.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини