Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука
24 червня 2021 15:16 Спорт
Харків'яни успішно виступили на чемпіонаті України зі стрільби з лука Харківські спортсмени завоювали золоті медалі на чемпіонаті України зі стрільби з лука, який пройшов у Львові.

Змагання проходили серед юніорів 2001 р.н. і молодше. У них взяли участь спортсмени з дев'яти областей України. Учасники змагалися в категоріях класичного і блочного лука.

У класичному луці серед змішаних команд переможцями чемпіонату стали харківські лучники Ірина Третьякова і Володимир Каменський. «Срібло» в цій категорії отримали спортсмени зі Львова, а «бронза» дісталася команді з Сум.

Також команда харків'ян, у складі Олени Гріншпун і Тараса Тріфанова, стала золотим призером в блочному луці, випередивши київську (друге місце) і рівненську (третє місце).

Крім того, команда «Харківська-1» (Микита Дюняшев, Володимир Каменський, Іван Шестаченко) стала срібним призером у командних змаганнях в класичному луці, а команда «Харків-1» (Олександра Арістова, Валерія Онищук, Ірина Третьякова) отримала «бронзу» серед юніорок командної першості.

У блочному луці в командній першості серед юніорів срібні медалі завоювала команда «Харківська» (Тарас Тріфанов, Андрій Шевченко, Данило Сидоренко).

Також харків'яни отримали нагороди в особистій першості: Микита Дюняшев завоював «срібло», а Поліна Звєрєва - «бронзу» (класичний лук).


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини