У Слобідському районі привітали медичних працівників
16 червня 2021 17:07 Медицина
У Слобідському районі привітали медичних працівників Нагородження кращих медичних працівників Слобідського району з нагоди їхнього професійного свята - Дня медичного працівника України, відбулося сьогодні, 16 червня, у БК «Металіст».

З прийдешнім святом працівників медичних установ району привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він подякував їм за самовіддану працю і вручив їм Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради.

«Я ріс в родині лікаря і не з чуток знаю, що таке медицина і як важко в ній працювати. Без покликання цю професію вибрати неможливо. Пандемія коронавірусу кинула нам глобальний виклик. Ви всі боролися з цим злом, як єдиний механізм, і тільки завдяки вам наше місто перейшло в «зелену зону». Ви були, як на війні, і вийшли з неї переможцями. Низький вам уклін за ваш подвиг! Бажаю вам щастя, благополуччя, посмішок, вдячних пацієнтів і міцного здоров'я», - звернувся він до медиків.

Крім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров'я, відданість справі, активну громадську позицію та з нагоди Дня медичного працівника кращим медикам району вручили Почесні грамоти Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації.

Для присутніх виступили лауреат обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів авторських і естрадних пісень Микола Чернов, ансамбль сучасного танцю «Аліна-денс» та інші творчі колективи.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини