Ігор Терехов привітав медпрацівників з Днем донора крові
14 червня 2021 15:59 Медицина
Ігор Терехов привітав медпрацівників з Днем донора крові Урочистий прийом з нагоди Всесвітнього дня донора крові пройшов сьогодні, 14 червня, в мерії.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав працівників медустанов зі святом. Він подякував їм за те, що, крім тих знань і досвіду, які вони використовують для порятунку життя і здоров'я своїх пацієнтів, вони в будь-який момент готові віддати їм свою кров.

«Я дуже вдячний вам за небайдужість до чужого болю. Це дуже дорого коштує. Спасибі, що робите таку нелегку, але дуже необхідну роботу. Я вітаю вас зі святом, бажаю і далі залишатися такими великими людьми. Щастя, удачі, благополуччя і, звичайно ж, міцного здоров'я вам і вашим близьким», - зазначив Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров'я в Харкові та з нагоди Всесвітнього дня донора крові він вручив медпрацівникам Подяки міського голови.
 
Довідка. Всесвітній день донора крові відзначається щорічно 14 червня за рішенням 58-ої сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я. Цього року свято проходить під гаслом «Здавайте кров, нехай в світі пульсує життя».Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини