У Харкові відкрили дві сучасні зони відпочинку
11 червня 2021 15:37 Місто
У Харкові відкрили дві сучасні зони відпочинку Відкриття дитячого ігрового майданчика відбулося сьогодні, 11 червня, на вул. Великій Панасівській, 224.

У цьому мікрорайоні проживає близько однієї тисячі дітей. Тепер вони зможуть проводити своє дозвілля на різних майданчиках - стритбольному, міні-футбольному, гімнастичному, а також на гірках, гойдалках тощо.

У святі взяв участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він нагадав, що був там взимку і пообіцяв місцевим жителям встановити багатофункціональний комплекс.

«Ми поліпшили старий майданчик, встановили тут більше ігрових елементів, а також побудували майданчики для гри в баскетбол, футбол. Але ми не обмежуємося лише цієї локацією: зараз також йдуть будівельні роботи на внутрішньоквартальних дорогах у цьому мікрорайоні», - зазначив Ігор Терехов.

Ще один багатофункціональний комплекс був відкритий на початку вул. Власенка. Крім спортивних майданчиків там також встановили ігрові елементи, карусель для дітей з особливими фізичними потребами, привели до ладу територію.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини