Ігор Терехов привітав випускників університету цивільного захисту
11 червня 2021 11:15 Освіта
Ігор Терехов привітав випускників університету цивільного захисту Випуск молодих фахівців Національного університету цивільного захисту України відбувся сьогодні, 11 червня, на плацу вишу.

Цього року дипломи бакалавра отримали 283 курсанти, 13 з них закінчили виш з відзнакою. 167 лейтенантів продовжать службу в Державній службі України з надзвичайних ситуацій. Серед них також 33 дівчини.

Із закінченням навчання випускників привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

«Я бачив ваших колег у справі: як вони мужньо локалізують надзвичайні ситуації. Ви обрали дуже нелегку професію. Я впевнений, що серед вас будуть герої, які рятуватимуть життя людей. Частина з вас залишиться в Харкові, хтось поїде в інші області, але ви завжди будете пам'ятати університет і нести горде звання справжнього харків'янина», - звернувся він до випускників.

Зі святом колишніх курсантів також привітав ректор університету, генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий. «Сьогодні збулася ваша мрія опанувати дуже потрібну гуманну професію рятувальника. Бажаю вам успіхів у подальшій службі», - сказав він.

Молоді фахівці дали урочисту клятву вірності і відданості українському народові і обраній професії. На їхню честь навчальна пожежно-рятувальна частина НУЦЗУ запустила водяний різнокольоровий феєрверк.

Довідка. Національний університет цивільного захисту був утворений в липні 1928 року. За роки свого існування навчальний заклад підготував понад 40 тис. висококваліфікованих фахівців рятувальної справи, багато з яких в різні роки займали посади керівників в підрозділах ДСНС та МВС.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини