Ігор Терехов: Після монетизації всі пільги на проїзд збережуться
10 червня 2021 16:17 Місто
Ігор Терехов: Після монетизації всі пільги на проїзд збережуться Після монетизації всі пільги на проїзд у міському громадському транспорті будуть збережені.

Про це сьогодні, 10 червня, заявив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, коментуючи журналістам схвалений Кабінетом міністрів законопроєкт про монетизацію пільг на проїзд.

Він нагадав, що Харків - єдине місто, яке зберегло безкоштовний проїзд всім пільговим категоріям громадян. За його словами, зараз міська влада аналізує рішення Кабміну, щоб в разі підтримки законопроєкту Верховною Радою зробити процес переходу на монетизацію максимально комфортним для містян.

«Насправді ми вже до цього йшли. І E-ticket, і «Картка харків'янина» - це все послідовна робота, яка, в тому числі, стосується питання монетизації. Будемо дивитися на ситуацію. Я думаю, що ми все скореспондуємо, щоб пройти цей шлях безболісно. Хочу підкреслити, що всі пільги, які у нас були, будуть збережені», - зазначив Ігор Терехов.

За його словами, в перспективі монетизація здійснюватиметься через «Картку харків'янина», яка серед іншого буде посвідченням пільговика.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини