У Харкові зібрали кошти на оздоровлення людей з інвалідністю
09 червня 2021 21:47 Суспільство
У Харкові зібрали кошти на оздоровлення людей з інвалідністю Благодійний аукціон на підтримку людей з інвалідністю пройшов сьогодні, 9 червня, в Харківському дипломатичному клубі.

У рамках заходу відбувся концерт, на якому виступили запрошені артисти і «сонячні діти». Після цього організатори провели аукціон. Усі охочі могли придбати творчі роботи дітей з особливостями розвитку й близько 30 картин відомих українських художників.

У заході взяла участь заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан. Вона подякувала організаторам і учасникам аукціону за важливу соціальну місію. За її словами, проведення благодійних заходів давно стало традицією, яка відображає філософію Харкова і міської влади.

Як повідомили організатори, виручені кошти підуть на реабілітацію та оздоровлення людей з інвалідністю, в тому числі дітей з синдромом Дауна, а також на проведення спортивних заходів з їх участю.

Аукціон був проведений благодійним фондом «ПРИВАЛОВА-РАН» за підтримки секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини