Ігор Терехов провів зустріч з експертами ОБСЄ
07 червня 2021 18:46 Міжнародне співробітництво
Ігор Терехов провів зустріч з експертами ОБСЄ Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 7 червня, зустрівся з керівником Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Харкові Ольгою Скриповською.

Сторони обговорили суспільно-політичну обстановку в місті, вплив військових дій на сході країни на бізнес-клімат, а також ситуацію з внутрішньо переміщеними особами.

У ході обговорення Ігор Терехов зазначив, що Харків прийняв близько 34 тис. вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, для комфортної адаптації яких створюються необхідні умови. Зокрема, він розповів, що найближчим часом для них планують побудувати три гуртожитки на місці модульного містечка.

«Попри те, що ми знаходимося в прифронтовій області, наш курс незмінний. Міська влада робить все можливе, щоб в місті не виникало турбулентних ситуацій. Сьогодні Харків демонструє економічну і політичну стабільність. Доказом цього є регулярний приплив інвестицій, спрямованих на всі сфери, що забезпечують життєдіяльність міста», - зазначив Ігор Терехов.

У свою чергу Ольга Скриповська підкреслила, що Харків вибрав правильний вектор руху, спрямований на створення комфортних умов життя як для корінних жителів міста, так і вимушених переселенців. Вона зазначила, що завдяки цьому багато переселенців для постійного місця проживання хочуть обрати саме Харків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини