У парку Машинобудівників відбулося свято для дітей
07 червня 2021 11:48 Місто
У парку Машинобудівників відбулося свято для дітей Святковий захід «Щасливе дитинство», присвячений початку роботи шкільних таборів Слобідського району, пройшов сьогодні, 7 червня, у парку Машинобудівників.

Для дітей працювали різні локації. Вони могли відвідати мотузковий парк, взяти участь у флешмобі «Місто твоєї суперсили», а також в конкурсі малюнків на асфальті, науковому шоу, шаховому турнірі та майстер-класах (плетіння з лози, виготовлення ляльок-мотанок і фенечек). Крім того, пройшов концерт за участю дитячих колективів, а також працювала виставка кращих творчих робіт школярів.

На захід завітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він привітав школярів із закінченням навчального року та побажав веселих канікул.

«Я дуже хочу, щоб на ваших обличчях завжди були посмішки, щоб завжди був класний настрій. А ми, дорослі, будемо робити все можливе, щоб ви завжди були щасливі», - звернувся до дітей Ігор Терехов.

Нагадаємо, з 7 по 25 червня в місті буде працювати 191 табір з денним перебуванням на базі закладів середньої шкільної освіти. Планується, що в них відпочине 25,6 тис. дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини