Для харківських школярів організували «Канікули з Політехом»
01 червня 2021 14:03 Освіта
Для харківських школярів організували «Канікули з Політехом» Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» організовує для школярів літні «Канікули з Політехом».

З 7 по 18 червня всі охочі зможуть взяти участь у науково-популярних майстер-класах, воркшопах і лабораторних заняттях, а також стати студентами на один день - відвідати лекції та практики, поспілкуватися зі студентами. Заходи проходитимуть в очному та онлайн-форматах.

Як повідомили у виші, 7-11 червня пройдуть «Канікули в стилі STEMCamp School» (лабораторні роботи, воркшопи, наукові лекторії та майстер-класи). Місце проведення: НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), Електротехнічний корпус, приміщення «Арсенал Ідей Україна». Початок - о 10:00 7 червня. Графік і реєстрація на заходи оффлайн.

А 14-18 червня відбудеться «One Day University». Школярі в режимі онлайн зможуть на один день стати студентами і відвідати пари. Початок - о 10:00 14 червня. Графік і реєстрація на заходи онлайн.

Довідка. Проєкт «Канікули з Політехом» стартував восени 2017 року. Його організаторами і спікерами є викладачі, аспіранти, студенти різних кафедр НТУ «ХПІ». Головна ідея проєкту - показати природничі (хімію, фізику, математику та ін.) та соціальні науки цікаво, мотивувати дітей займатися наукою в майбутньому.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини