«Інженерні мережі» показали систему обробки заявок харків'ян
31 травня 2021 13:45 Місто
«Інженерні мережі» показали систему обробки заявок харків'ян Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 31 травня, відвідав КСП «Інженерні мережі».

Він ознайомився з роботою контрольно-аналітичної диспетчерської служби, яка обробляє заявки від харків'ян на виконання різних робіт, а також у дистанційному режимі знімає показання з приладів обліку.

Як розповіла начальник відділу автоматизованих систем КСП «Інженерні мережі» Ганна Куликова, система збирає заявки, які надходять з різних джерел, - від операторів ділянок КП «Жилкомсервіс», диспетчерських КСП «Харківміськліфт» та інформаційно-диспетчерської служби «15-62». Щодня до системи потрапляє кілька тисяч заявок, які стосуються роботи ліфтів, електромереж, благоустрою прибудинкової території тощо.

«Коли заявки вносяться до системи, вони розподіляються на конкретних виконавців, які будуть виконувати ці роботи. Після виконання робіт виконавці підтверджують виконання фотоматеріалами. Якщо все добре, то заявка закривається, а якщо є недоліки - заявка повертається на доопрацювання. З приблизно півтора мільйона заявок, які до нас надійшли, виконаний один мільйон», - повідомила Ганна Куликова.

Ознайомившись з розробками підприємства, Ігор Терехов зазначив, що впровадження цифрових технологій в житлово-комунальне господарство є одним із пріоритетів у роботі міської влади.

«Комунальне підприємство «Інженерні мережі» виконує дуже важливу функцію, оскільки контролює весь процес, починаючи від прийому заявки від жителя міста, її своєчасного виконання і аж до контролю за тим, як вона виконана. Це піднімає роботу наших профільних служб і департаментів зовсім на інший рівень, і ми будемо прагнути розвивати цю систему», - підкреслив Ігор Терехов.

Також секретар міськради вручив колективу і найкращим працівникам «Інженерних мереж» Подяки міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини