Ігор Терехов зустрівся з ветеранами Другої світової
08 травня 2021 19:19 Місто
Ігор Терехов зустрівся з ветеранами Другої світової Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов сьогодні, 8 травня, відвідав вдома ветеранів Другої світової війни і привітав їх із прийдешнім Днем перемоги.

Ігор Терехов побував у гостях в учасників бойових дій і вручив їм нагороди. Так, Почесними грамотами Харківської міської ради нагороджені ветеран війни і праці, визволитель Харкова, кавалер ордена «За мужність» Афанасій Текучев, кавалер ордена Вітчизняної війни І та ІІ ступенів Павло Холоша, кавалер ордена Вітчизняної війни І ступеня, учасник Курської битви Олександр Металіченко і кавалер ордена Вітчизняної війни ІІ ступеня, учасник Сталінградської битви Олексій Долгов.

Ветерани поділилися з Ігорем Тереховим спогадами про роки війни, а також розповіли про своє нинішнє життя. Зокрема, Афанасій Текучев розповів, як у 17 років потрапив на фронт і брав участь в боях за визволення Харкова, Олександр Металіченко показав свою домашню бібліотеку, над створенням якої він працював все життя, Олексій Долгов подарував Ігорю Терехова авторську збірку віршів і оповідань, а Павло Холоша представив написану ним дисертацію про Курську битву.

У свою чергу Ігор Терехов подякував ветеранам за той подвиг, який вони здійснили в ім'я життя, і побажав їм міцного здоров'я, довголіття, бадьорості та мирного неба над головою.

Довідка. Павло Холоша - визволитель Харкова, пройшов шлях від рядового до полковника. Кавалер орденів Вітчизняної війни І та ІІ ступенів, Червоної Зірки, «За мужність». Нагороджений медалями «За бойові заслуги», двічі «За взяття Будапешта», «За Перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

Афанасій Текучев - визволитель Харкова, ветеран війни і праці, член Ради Харківської обласної організації інвалідів війни, збройних сил та учасників бойових дій. Нагороджений орденом Вітчизняної війни II ступеня, орденом «За мужність», а також медалями «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

Олександр Металіченко - визволитель Харкова, Кіровограда, учасник Курської битви. Кавалер орденів Червоної Зірки і Вітчизняної війни І ступеня. Нагороджений медалями «За відвагу», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

Олексій Долгов - визволитель Харкова, брав участь у Сталінградській битві. Кавалер ордена Вітчизняної війни ІІ ступеня. Нагороджений медалями «За бойові заслуги», «За оборону Сталінграда», «За перемогу над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини