«Харківводоканал» відремонтує цього року мережі у 350 будинках
09 квітня 2021 15:05 ЖКГ
«Харківводоканал» відремонтує цього року мережі у 350 будинках Ремонтні бригади КП «Харківводоканал» у поточному році проведуть капітальний ремонт внутрішньобудинкових систем у 350 будинках харків'ян.

Про це повідомив начальник управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем КП «Харківводоканал» Валерій Харлан. За його словами, аварійно-відновлювальні роботи на внутрішньобудинкових системах холодного водопостачання і водовідведення ремонтники підприємства проводять цілий рік, однак великі, капітальні заміни - лише з настанням теплої погоди.

«В холодну пору року капітальні роботи не проводилися, оскільки в морози складно зробити якісний ремонт. Тому до капітальних перекладань внутрішньобудинкових систем стали у березні. Так звані великі заміни в першу чергу провели в тих будинках, де мережі найбільш технічно зношені. Зараз проводимо ремонтні роботи у всіх районах Харкова відповідно до складеного плану. Так, вже завершили заміну внутрішньобудинкових систем у будинках по вул. Шишківський, 5-а, пр. Перемоги, 76, вул. Космонавтів, 3-а, вул. 23 Серпня, 49-в», - повідомив Валерій Харлан.

За його словами, при проведенні капітальних ремонтних робіт у пріоритеті ті будинки, мешканці яких вже уклали нові договори з КП «Харківводоканал» на надання послуг з обслуговуванням внутрішньобудинкових мереж.

Нагадаємо, жителі 800 багатоквартирних будинків Харкова вже переуклали договори з КП «Харківводоканал» на надання послуг з обслуговуванням внутрішньобудинкових систем. З детальною інформацією та зразком нового договору можна ознайомитися тут.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини