У міській раді відбувся прийом з нагоди 8 Березня
05 березня 2021 12:52 Місто
У міській раді відбувся прийом з нагоди 8 Березня Урочистий прийом з нагоди Міжнародного жіночого дня пройшов сьогодні, 5 березня, у Харківській міській раді.

Секретар Харківської міської ради Ігор Терехов привітав працівниць органів місцевого самоврядування, установ і підприємств міста зі святом, що наближається.

«Я дуже радий, що можу привітати вас з прийдешнім святом. Це, напевно, найулюбленіше і найбільш хвилююче для нас, чоловіків, свято. Бувши дитиною, ми хвилювалися, коли вітали з 8 Березня маму і бабусю. Коли стали більш дорослими, хвилювалися, вітаючи наших подруг. І навіть зараз, ставши вже зовсім дорослими, хвилюємося не менше, коли вітаємо наших дорогих дружин, дочок і всіх, кого любимо, з цим святом весни. Наші милі і прекрасні жінки, будьте впевнені, ви - найрадісніше, що є в житті чоловіка», - сказав Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова та з нагоди Міжнародного жіночого дня Ігор Терехов вручив кращим співробітницям органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, робітницям установ і підприємств міста Почесні грамоти Харківської міської ради, Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради і Подяки міського голови.

«Дорогі наші жінки! Кожна з вас щодня робить дуже складну роботу. Хтось дбає про чистоту нашого міста, хтось розповідає городянам новини про життя Харкова, хтось прикрашає місто новими дорогами і спорудами, а хтось в цих нелегких умовах наводить правопорядок і сповідує судову практику. Всі ви - це дружна сім'я нашого міста. Тільки завдяки вашій повсякденній праці нам вдається розвивати Харків і робити його успішним. Бажаю вам міцного здоров'я, щастя і гармонії в душі. Зі святом!» - сказав Ігор Терехов.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини