Ігор Терехов привітав харків'янок зі святом весни
04 березня 2021 19:44 Місто
Ігор Терехов привітав харків'янок зі святом весни Святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, відбувся сьогодні, 4 березня, у Харківському Палаці спорту.

У заході взяли участь близько 5 тис. харків'янок.

Робітниць установ і підприємств усіх районів Харкова привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. Він зазначив, що для кожного чоловіка це дуже хвилюючий день.

«Напередодні 8 Березня хочу привітати вас зі святом весни! Нехай на ваших обличчях завжди будуть посмішки, а в душі - гармонія і спокій. А ми, чоловіки, робитимемо все можливе, щоб ви були щасливі. Я впевнений, що всі разом ми й надалі будемо розвивати місто Харків!» - сказав Ігор Терехов.

За сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста та з нагоди Міжнародного жіночого дня кращим працівницям сфер житлово-комунального господарства, освіти, медицини, цивільного захисту населення, представницям ветеранських організацій були вручені Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради і Подяки міського голови.

Після урочистої частини відбувся концерт за участю творчих колективів та народної артистки України Ірини Білик.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини