В університеті міського господарства відкрили реконструйований архітектурний корпус
24 лютого 2021 17:50 Місто
В університеті міського господарства відкрили реконструйований архітектурний корпус Презентація реконструйованого корпусу факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва відбулася сьогодні, 24 лютого, в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

У заході взяли участь секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, керівники будівельних підприємств регіону.

Гостям показали оновлені творчі майстерні, навчальні аудиторії та лабораторії.

Як повідомив ректор університету Володимир Бабаєв, якщо раніше в цьому корпусі займалися студенти різних факультетів, то тепер його повністю віддали під потреби факультету архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва. Менше ніж за рік корпус повністю змінився. Саме там у вересні минулого року відкрилася виставкова галерея «Атріум».

«Торік на перший курс до нас прийшло на 20% більше студентів, ніж за рік до цього. І це в рік карантинних обмежень, в складних умовах! Це була величезна хвиля молодих людей, які хочуть здобути освіту в нашому університеті. І ми повинні на 100% відповідати їхнім очікуванням, надати їм кращі можливості для навчання. І потім, після випуску, отримавши необхідні знання і вміння, вони працюватимуть на благо міста і його жителів», - зазначив Володимир Бабаєв.

У свою чергу Ігор Терехов підкреслив, що університет міського господарства є профільним вищим навчальним закладом для Харківської міськради і постійно вдосконалюється.

«Ваш виш не стоїть на місці, і це стимул для студентів розвиватися і творити. Для нас це теж стимул розвивати Харків, щоб його можливості відповідали запитам і викладачів, і студентів. Я вдячний Володимиру Бабаєву, який є генератором усіх перетворень в університеті, і всім будівельникам, які і фінансами, і ресурсами допомагали реконструювати корпус. Усе спрямовано на те, щоб наші студенти отримували сучасну освіту, творили і працювали в Харкові», - зазначив Ігор Терехов.

Також він вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради викладачам і співробітникам університету, які брали участь в реалізації проєкту реконструкції архітектурного корпусу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини