У двох школах Новобаварського району з'явилися інтерактивні кабінети хімії
19 жовтня 2020 17:28 Освіта
У двох школах Новобаварського району з'явилися інтерактивні кабінети хімії Відкриття сучасних кабінетів хімії відбулося сьогодні, 19 жовтня, у Харківській загальноосвітній школі №28 (вул. Паращука, 61) і в ХЗШ №59 (пров. Чаплигінський, 12).

У заходах взяли участь перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов, батьки школярів, вчителі та директори з інших шкіл Новобаварського району.

Тепер до послуг учнів - смарт-дошки, електронні мікроскопи, планшети, набори лабораторних комплектів та інше сучасне хімічне обладнання.

«Відкривати кабінети подібного рівня - це дуже здорово. Ми робимо все можливе, щоб наші діти займалися в найкращих умовах, щоб вони отримували нові знання і гідну освіту. Упевнений, що в таких кабінетах школярі зможуть відкрити для себе нові наукові горизонти, розвиватися, рости. Напевно, багатьом це допоможе визначитися з майбутньою професією», - зазначив Ігор Терехов.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, зараз у Харкові функціонують понад 60 сучасних кабінетів фізики, хімії, математики, біології, географії.

За словами заступника Харківського міського голови з питань цифрової трансформації Олега Дробота, школа №59 була експериментальною для проєкту «Розумна школа» і показала дуже гідні результати, які можуть бути застосовані в інших навчальних закладах міста.

«Півроку профільні департаменти міськради займалися цим проєктом. У підсумку у нас з'явилася стратегія для «розумної школи» у співпраці з приватним бізнесом. Тут є Wi-Fi, відкриваються сучасні навчальні кабінети, введений електронний документообіг, встановлений індивідуальний тепловий пункт тощо. Ця стратегія може використовуватися в будь-якій школі міста, це базис, який можуть застосовувати всі. І ми вже рухаємося в цьому напрямку», - зазначив Олег Дробот.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини